Intencje

4 Niedziela Wielkiego Postu – 26.03.2017
7.45 + Jadwiga Springer – od bratowej Barbary z rodziną
9.30 + Anna Przybylska – od Agnieszki i Łukasza Piątkowskich
11.00 O Boże błog. dla Laury i jej Rodziców
12.30 O Boże błog. dla Malwiny z ok. urodzin
16.00 Gorzkie Żale
16.45 + Henryk i Irena
19.00 W 18 rocz. ur. Mateusza z podziękowaniem i prośbą o Boże błog. i opiekę M.B.
Poniedziałek – 27.03. 2017 – Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP
8.30
19.00+ Jadwiga Springer – od Anny Szymańskiej
19.00 W 85 rocz. ur. Stanisława z podzięk. za otrzymane łaski i prośbą o Boże błog.
19.00 + Jan Kwolik – od szwagierki Anny
Wtorek – 28.03.2017
8.30
19.00 + Stefan (8r.śm) i zmarłych z rodziny Rutów
19.00 + Tadeusz Wojtkowiak (12r.śm) i zmarłych z rodziny
19.00+ Zofia (36r.śm)
Środa – 29.03.2017
8.30
10.00
12.30+ Ks. Roman Kostecki i Tomasz Zajączkowski
19.00 + Krystyna Kun –od Janusza i Ireny z rodziną
Czwartek – 30.03.2017
7.30
18.00 + Leokadia Szwat (1r.śm) – od córki Gabrieli z rodziną
18.00 + Zdzisław Kuźniewski – od żony
Piątek – 31.03.2017
7.30
18.00 + Elżbieta Buchholz – od męża i córek z rodzinami
18.00 + Kazimierz (10r.śm) i zmarłych z rodziny
Sobota – 01.04.2017
7.30
18.00 + Bronisław (2r.śm) i Władysława Mikuła oraz Marianna i Julian Kisiel
18.00 + Mariola Molińska (3r.śm) – od koleżanek z pracy
5 Niedziela Wielkiego Postu – 02.04.2017
7.45 + Salomea Dukat (10r.śm) i zmarłych z rodziny
9.30 + Anna Przybylska – od brata Jerzego z rodziną
11.00 + Jadwiga Springer – od wnuczki Magdaleny z rodziną
12.30 + Anna Przybylska – od Andrzeja i Mieczysławy Cichy
16.00 Gorzkie Żale
16.45 + Czesława Pujanek – od chrześniaczki Mirki z rodziną
19.00 + Stanisława Plucińska (6r.śm)

 

Intencje z minionego tygodnia:

3 Niedziela Wielkiego Postu – 19.03.2017
7.45 + Wiktor Kanikowski (11r.śm)
9.30 + Józef Skorwider i zmarli z rodziny
11.00 + Kazimiera Józefiak – od wnuka Jakuba z rodziną
12.30 + Anna Przybylska – od chrześniaczki Agnieszki z rodziną
16.00 Gorzkie Żale
16.45 + Jadwiga Springer – od córek Marioli i Haliny
19.00 + Józef Król
Poniedziałek – 20.03. 2017 – Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP
7.30
18.00 + Jan Kwolik – od rodz. Kanieckich
18.00 O szczęśliwy zabieg i zdrowie dla Magdaleny
Wtorek – 21.03.2017
7.30 Za Parafian
18.00 + Jadwiga Springer – od Teresy i Stanisława Kaczmarków
18.00 W pewnej intencji
Środa – 22.03.2017
7.30
18.00 + Zenon, Janina, Czesław Gęba, Zdzisław Pawlak i zm. z rodziny
18.00 + Maria Brych – od rodz. Przybyłowskich i Brożynów
Czwartek – 23.03.2017
7.30 O Boże błogosławieństwo dla Apoloniusza z okazji urodzin
18.00 + Helena Ciężka i Maria Kulczyńska
18.00 W 1 rocz. urodzin Filipa z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Bożej
Piątek – 24.03.2017
7.30
18.00 + Czesław Kwietniewski (10r.śm) – od synów z rodzinami
18.00 + Jadwiga Springer – od I Róży WŻR
Sobota – 25.03.2017
7.30 O Boże błog. dla Kaliny i opiekę Matki Bożej z ok. imienin
18.00 + Anna Przybylska – od szwagra Krzysztofa z rodziną
18.00 + Maria
18.00
4 Niedziela Wielkiego Postu – 26.03.2017
7.45 + Jadwiga Springer – od bratowej Barbary z rodziną
9.30 + Anna Przybylska – od Agnieszki i Łukasza Piątkowskich
11.00 O Boże błog. dla Laury i jej Rodziców
12.30 O Boże błog. dla Malwiny z ok. urodzin
16.00 Gorzkie Żale
16.45 + Henryk i Irena
19.00 W 18 rocz. ur. Mateusza z podziękowaniem i prośbą o Boże błog. i opiekę M.B.